
calcActive())">
47,98 €
Exkl. Steuern:
40,32 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50027389
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,4 (147 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Beschreibung / Perrot v-deel 6” met slangtule 6” - staal / thermisch verzinkt - Ø 159mm / 6"
De Perrot V-deel 6” met Slangtule 6” is een essentieel onderdeel voor het efficiënt koppelen van slangen in het Perrot systeem. Gemaakt van hoogwaardig staal en thermisch verzinkt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een diameter van 159 mm (6") en een lengte van 245 mm, past dit V-deel perfect bij slangen van 152 mm (6"). De ideale keuze voor mestverwerking en biogastechniek. Betrouwbaarheid en kwaliteit gegarandeerd voor naadloze verbindingen in uw systeem.
Weitere Informationen
| Marke | Perrot |
|---|---|
| Ø (mm/duim) | 159 / 6" |
| A (mm/inch) | 152 / 6" |
| B (mm) | 211 |
| Lengte (mm) | 245 |
| Passend voor | Systeem Perrot |
| Materiaal / oppervlakte | Staal / thermisch verzinkt |
| Slangtule (mm/duim) | 152 / 6" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
47,98 €
Exkl. Steuern:
40,32 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
