
calcActive())">
1.425,05 €
Exkl. Steuern:
1.197,52 €
1.211,29 €
Exkl. Steuern:
1.017,89 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50031873
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Rovatti kreiselpumpe t0-50 1:7,77 - max. opbrengst: 33 m³/h
De Rovatti Kreiselpumpe T0-50 1:7,77 is een krachtige centrifugaalpomp die ideaal is voor diverse toepassingen in de beregeningstechniek. Met een maximale opbrengst van 33 m³/h en een opvoerhoogte van 50 meter, levert deze pomp indrukwekkende prestaties. De uitvoering van de pomp omvat een DNa van 2" GAS en een DNm van 2" GAS, met een ingaande as van 1 3/8" Z6. Met een compacte afmeting van 384 mm en een binnendraad van 2", is deze pomp efficiënt en betrouwbaar. Kies voor de Rovatti Kreiselpumpe T0-50 1:7,77 voor optimale prestaties in uw beregeningssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Rovatti |
|---|---|
| Uitvoering | DNa: 2" GAS DNm: 2" GAS |
| A (mm) | 384 |
| K (inch) | 1 3/8" |
| Max. opbrengst (m³/h) | 33 |
| Opvoerhoogte max. (m) | 50 |
| Ingaande as | 1 3/8" Z6 |
| Binnendraad (inch) | 2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.425,05 €
Exkl. Steuern:
1.197,52 €
1.211,29 €
Exkl. Steuern:
1.017,89 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
