
calcActive())">
17,70 €
Exkl. Steuern:
14,87 €
15,04 €
Exkl. Steuern:
12,64 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50032358
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Kogelkraan 2-weg binnendraad 1/2" max. werkdruk 30 bar
Deze hoogwaardige 2-weg kogelkraan is een essentieel onderdeel voor jouw beregeningssysteem. Met een max. werkdruk van 30 bar en gemaakt van messing met een vernikkelde afwerking, is deze kraan duurzaam en betrouwbaar. De binnendraad aansluiting van 1/2" maakt installatie eenvoudig. Met een bouwlengte van 54.5 mm en een uitvoering met leegmaken, biedt deze kogelkraan optimale prestaties en controle over de waterstroom. Een must-have voor efficiënte beregeningstechniekssystemen.
Weitere Informationen
| Type ventiel | 2-wegs |
|---|---|
| Aansluitwijze | Binnendraad 1/2" |
| Material | Messing / vernikkeld |
| Werkdruk (bar) | 30 |
| Aansluiting | 1/2" |
| Bouwlengte (mm) | 54.5 |
| Aansluiting (inch) | 1/2" |
| Uitvoering | Met leegmaken |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
17,70 €
Exkl. Steuern:
14,87 €
15,04 €
Exkl. Steuern:
12,64 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
