
calcActive())">
678,20 €
Exkl. Steuern:
569,92 €
576,47 €
Exkl. Steuern:
484,43 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049211
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (141 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dompelpomp basic plus pd-95 - opbrengst: 5700 l/h
De Dompelpomp BASIC Plus PD-95 is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen. Met een opbrengst van 5700 liter per uur en een opvoerhoogte van maximaal 48 meter, is deze pomp ideaal voor het verpompen van water over grote afstanden en hoogtes. De maximale dompeldiepte van 12 meter zorgt ervoor dat deze pomp geschikt is voor diepere waterbronnen. Met een korrelgrootte van 0 mm is deze pomp perfect voor helder water. De motor van 1100 W en de 230 volt / 50 Hz voeding zorgen voor een efficiënte werking. De 15 meter lange kabel biedt flexibiliteit in gebruik. Een ideale keuze voor tuinberegening en andere waterpomptoepassingen.
Weitere Informationen
| Opbrengst (l/h) | 5700 |
|---|---|
| Opvoerhoogte max. (m) | 48 |
| Dompeldiepte max. (m) | 12 |
| Korrelgrootte (mm) | 0 |
| Inschakeldruk (bar) | - |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Aansluiting | 1" |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1100 W |
| Kabellengte (m) | 15 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
678,20 €
Exkl. Steuern:
569,92 €
576,47 €
Exkl. Steuern:
484,43 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
