
calcActive())">
903,81 €
Exkl. Steuern:
759,50 €
768,24 €
Exkl. Steuern:
645,58 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049233
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (141 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dab dab zijkanaalpomp kpa40/20m - opvoerhoogte max. 53m
De DAB Zijkanaalpomp KPA40/20M is een krachtige en betrouwbare pomp voor diverse toepassingen in de tuinberegening. Met een maximale druk van 10 bar en een opvoerhoogte van 53 meter, levert deze pomp een indrukwekkende opbrengst van 2700 liter per uur. De motor van 1100W zorgt voor efficiënte prestaties en de gietijzeren behuizing garandeert duurzaamheid. Geschikt voor inlaattemperaturen tot 35°C, is deze pomp ideaal voor het besproeien van tuinen en gazons. Betrouwbaarheid en kracht komen samen in de DAB Zijkanaalpomp KPA40/20M.
Weitere Informationen
| Marke | Dab |
|---|---|
| Aansluiting | 1" |
| Druk max. (bar) | 10 |
| Kabellengte (m) | - |
| Motor | 230 volt / 50 Hz - 1100W |
| Opvoerhoogte max. (m) | 53 |
| Inlaattemperatuur max | 35°C |
| Uitvoering | Pomphuis gietijzer |
| Opbrengst (l/h) | 2700 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
903,81 €
Exkl. Steuern:
759,50 €
768,24 €
Exkl. Steuern:
645,58 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
