
calcActive())">
22,40 €
Exkl. Steuern:
18,82 €
19,04 €
Exkl. Steuern:
16,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049464
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 19⁄32" x 11⁄16" - made in germany
De Hazet steeksleutel is een betrouwbaar handgereedschap van topkwaliteit, gemaakt in Duitsland. Met een sleutelmaat van 19/32" x 11/16" en een lengte van 205,7 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse klussen. De slanke koppen en het extra stabiele HAZET-Doppel-T-Profiel zorgen voor een optimale grip en precisie. De verchroomde afwerking geeft de steeksleutel een duurzame bescherming tegen roest en slijtage. Met een Maulstellung van 15° en Amerikaanse maten voldoet deze steeksleutel aan DIN 895 normen. Kies voor kwaliteit en vakmanschap met de Hazet steeksleutel voor al uw klusbehoeften.
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 19/32" x 11/16" |
| Lengte (mm) | 205,7 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 205.7 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 19⁄32 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 11⁄16 |
| Kopdikte a | 6 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
22,40 €
Exkl. Steuern:
18,82 €
19,04 €
Exkl. Steuern:
16,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
