
calcActive())">
4.768,85 €
Exkl. Steuern:
4.007,44 €
4.053,52 €
Exkl. Steuern:
3.406,32 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032215
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp KD-14.000 14000 l/min 80 mm.
De Hertell Vacuümpomp KD-14.000 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 14000 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, is deze vacuümpomp perfect voor grootschalige toepassingen. De KD-14.000 wordt aangedreven door een 1 3/8" 6 splines aandrijving en draait met een snelheid van 540 omwentelingen per minuut. Met een veiligheidsventiel van 1 1/2" en een robuuste constructie is deze pomp betrouwbaar en duurzaam. Met afmetingen van 895 x 675 x 95 mm (A x B x C) past deze pomp perfect in jouw mestverwerkingssysteem. Kies voor de Hertell Vacuümpomp KD-14.000 voor optimale prestaties en betrouwbaarheid in jouw agrarische activiteiten.
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | KD |
| Aandrijving | 1 3/8" 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 14000 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| A (mm) | 895 |
| B (mm) | 675 |
| C (mm) | 95 |
| D (mm) | 20 |
| E (mm) | 140 |
| Veiligheidsventiel | 1 1/2" |
| I (mm) | 390 |
| F (mm) | 460 |
| H (mm) | 280 |
| G (mm) | 340 |
| Uitvoering | KD-14.000 540 omw./min. Aansluiting: 80 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.768,85 €
Exkl. Steuern:
4.007,44 €
4.053,52 €
Exkl. Steuern:
3.406,32 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
