
calcActive())">
2.595,38 €
Exkl. Steuern:
2.180,99 €
2.206,07 €
Exkl. Steuern:
1.853,84 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032246
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (mit Doppelauszug)
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (mit Doppelauszug) is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking. Met een capaciteit van 8100 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, is deze pomp perfect voor grootschalige toepassingen. De MEC 8000 M uitvoering, met dubbele uitbreiding, zorgt voor optimale prestaties. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen is deze vacuümpomp betrouwbaar en onderhoudsvriendelijk. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Kies voor kwaliteit en efficiency met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 8100 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 8000 M, met dubbele uitbreiding |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.595,38 €
Exkl. Steuern:
2.180,99 €
2.206,07 €
Exkl. Steuern:
1.853,84 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
