
calcActive())">
3.285,80 €
Exkl. Steuern:
2.761,18 €
2.792,93 €
Exkl. Steuern:
2.347,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032251
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van maar liefst 11137 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, is deze vacuümpomp perfect voor intensief gebruik. De MEC II 11000 M LA SX D80 LONG LIFE uitvoering zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid, terwijl het automatische smeringssysteem zorgt voor een probleemloze werking. Met een linksdraaiende draairichting en overdrukventiel van 2" is deze vacuümpomp van topkwaliteit. Voor optimale prestaties dien je de voorgeschreven compressorolie en tandwielhuisolie te gebruiken. Kortom, de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is de ideale keuze voor professionele landbouwers die op zoek zijn naar een betrouwbare en krachtige vacuümpomp.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 540 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11137 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC II 11000 M LA SX D80 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.285,80 €
Exkl. Steuern:
2.761,18 €
2.792,93 €
Exkl. Steuern:
2.347,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
