
calcActive())">
1.240,22 €
Exkl. Steuern:
1.042,20 €
1.054,19 €
Exkl. Steuern:
885,87 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032264
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1980 l/min.
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1980 l/min is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 1980 liter per minuut zorgt deze pomp voor efficiënte verwerking van mest. De cilindrische as met een diameter van 22 mm en de gedwongen smering zorgen voor een soepele werking en een lange levensduur. De MEC 1600 P LF DX D45 STD uitvoering met rechtsdraaiende draairichting is eenvoudig te installeren en te onderhouden. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de voorgeschreven olie voor optimale prestaties. Met het overdrukventiel van 1 1/4" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van veilig gebruik. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 1980 l/min en ervaar het verschil!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 22 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 1980 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 22 |
| Uitvoering | MEC 1600 P LF DX D45 STD |
| Smeersysteem | Gedwongen smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.240,22 €
Exkl. Steuern:
1.042,20 €
1.054,19 €
Exkl. Steuern:
885,87 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
