
calcActive())">
1.790,60 €
Exkl. Steuern:
1.504,71 €
1.522,01 €
Exkl. Steuern:
1.279,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032268
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige en duurzame vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 2750 liter per minuut en een aansluiting van 45 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften. De MEC 2000 D LA SX D45 LONG LIFE uitvoering zorgt voor een efficiënte werking en dankzij het automatische smeersysteem ben je verzekerd van een probleemloze werking. Met het overdrukventiel van 1 1/4" en het onderdrukventiel van 1 1/2" is deze vacuümpomp veilig en betrouwbaar in gebruik. Vul de compressorolie en het tandwielhuis met de juiste olie voor een optimale werking. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE).
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 2000 D LA SX D45 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.790,60 €
Exkl. Steuern:
1.504,71 €
1.522,01 €
Exkl. Steuern:
1.279,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
