
calcActive())">
2.738,40 €
Exkl. Steuern:
2.301,18 €
2.327,64 €
Exkl. Steuern:
1.956,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032294
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die lang meegaat? De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van maar liefst 11137 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, is deze pomp ideaal voor mestverwerking en biogastechniek. De MEC II 11000 P LA DX D80 LONG LIFE uitvoering zorgt voor een efficiënte werking en dankzij het automatische smeersysteem hoef je je geen zorgen te maken over onderhoud. Met het overdrukventiel van 2" en het onderdrukventiel van 1 1/2" ben je verzekerd van optimale prestaties. Bestel nu en ervaar zelf de kwaliteit en duurzaamheid van Battioni Pagani!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 32 mm |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 11137 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 32 |
| Uitvoering | MEC II 11000 P LA DX D80 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
2.738,40 €
Exkl. Steuern:
2.301,18 €
2.327,64 €
Exkl. Steuern:
1.956,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
