
calcActive())">
3.535,00 €
Exkl. Steuern:
2.970,59 €
3.004,75 €
Exkl. Steuern:
2.525,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032297
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE)
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is de perfecte keuze voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 11137 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, levert deze vacuümpomp topprestaties. De MEC II 11000 D LA SX D80 LONG LIFE uitvoering zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Dankzij het automatische smeringssysteem en overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 2" en 1 1/2", is deze vacuümpomp gemakkelijk in onderhoud. Voor optimale prestaties dient de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te worden gebruikt. Kortom, de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC (LONG LIFE) is de ideale keuze voor wie op zoek is naar een krachtige en betrouwbare vacuümpomp voor mestverwerking en biogastechniek.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11137 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC II 11000 D LA SX D80 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.535,00 €
Exkl. Steuern:
2.970,59 €
3.004,75 €
Exkl. Steuern:
2.525,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
