
calcActive())">
3.438,40 €
Exkl. Steuern:
2.889,41 €
2.922,64 €
Exkl. Steuern:
2.456,00 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032339
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 10680 l/min 1000 omw/min 80 mm.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 10680 liter per minuut en een toerental van 1000 omwentelingen per minuut, is deze vacuümpomp een betrouwbare partner in jouw agrarische activiteiten.
De Star vacuümpomp wordt aangedreven door een 1 3/8" aansluiting met 6 splines en draait linksom. De aansluiting van 80 mm zorgt voor een optimale werking. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen van respectievelijk 2" en 1 1/2", ben je verzekerd van een probleemloze werking.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star is uitgevoerd als Star 60 MAV LA SX D80 STD en vereist voor gebruik specifieke compressorolie (21088898 GEB5 of 4055070200100) en tandwielhuisolie (210CLP460 GEB20). Met deze vacuümpomp ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid in jouw mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 10680 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 60 MAV LA SX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3.438,40 €
Exkl. Steuern:
2.889,41 €
2.922,64 €
Exkl. Steuern:
2.456,00 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
