
calcActive())">
4.805,72 €
Exkl. Steuern:
4.038,42 €
4.084,87 €
Exkl. Steuern:
3.432,66 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032347
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp Star 11870 l/min is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 11870 liter per minuut en een aansluiting van 80 mm, is deze vacuümpomp perfect voor grootschalige toepassingen. De Star 72 MAV LA SX D80 STD uitvoering zorgt voor optimale prestaties en betrouwbaarheid. Dankzij het automatische smeersysteem en de overdruk- en onderdrukventielen is deze pomp eenvoudig in onderhoud en veilig in gebruik. Vul voor gebruik de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis met olie 210CLP460 GEB20. Met een toerental van 1000 omw/min en linksdraaiende werking, is deze vacuümpomp van Battioni Pagani een onmisbaar onderdeel van jouw mestverwerkingsinstallatie.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | Star |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 splines |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 11870 |
| Aansluiting (mm) | 80 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | Star 72 MAV LA SX D80 STD |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4.805,72 €
Exkl. Steuern:
4.038,42 €
4.084,87 €
Exkl. Steuern:
3.432,66 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
