
calcActive())">
1.454,55 €
Exkl. Steuern:
1.222,31 €
1.236,37 €
Exkl. Steuern:
1.038,97 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032407
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hertell Vacuümpomp B - 1450 omw./min., as Ø 28 mm
De Hertell Vacuümpomp B is een krachtige toevoeging aan jouw mestverwerkingssysteem. Met een toerental van 1450 omw/min en een cilindrische as van Ø 28 mm, levert deze vacuümpomp betrouwbare prestaties. De pomp heeft een rechtsdraaiende draairichting en is ontworpen met afmetingen die zorgen voor een efficiënte werking. Met een robuuste constructie en een capaciteit van 160 tot 175 mm, is deze B1600 pomp ideaal voor jouw vacuümbehoeften. Upgrade vandaag nog naar de Hertell Vacuümpomp B voor optimale prestaties in mestverwerking en biogastechniek!
Weitere Informationen
| Marke | Hertell |
|---|---|
| Serie/model | B |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 28 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1450 |
| Draairichting | Rechts |
| A (mm) | 160 |
| B (mm) | 175 |
| C (mm) | 2" |
| D (mm) | 348 |
| E (mm) | 142 |
| As-Ø (mm) | 28 |
| Type | B1600 |
| I (mm) | 28 |
| F (mm) | 105 |
| H (mm) | 144 |
| J (mm) | 265 |
| G (mm) | 42 |
| Uitvoering | 1450 omw./min., as Ø 28 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.454,55 €
Exkl. Steuern:
1.222,31 €
1.236,37 €
Exkl. Steuern:
1.038,97 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
