
calcActive())">
1.881,83 €
Exkl. Steuern:
1.581,37 €
1.599,55 €
Exkl. Steuern:
1.344,16 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032439
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 1600 P LA SX D45 (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige vacuümpomp die betrouwbaarheid en efficiëntie combineert? De Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 1600 P LA SX D45 (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 1980 liter per minuut en een toerental van 1400 omwentelingen per minuut, levert deze pomp topprestaties voor jouw mestverwerkingstoepassingen.
Deze MEC-serie vacuümpomp wordt aangedreven door een cilindrische as met een diameter van 22 mm en draait linksom. Het automatische smeersysteem zorgt voor een probleemloze werking, terwijl het overdrukventiel van 1 1/4" en onderdrukventiel van 1 1/2" de veiligheid waarborgen.
Voor optimale prestaties dien je bij ingebruikname de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en de olie 210CLP460 GEB20 in het tandwielhuis te vullen. Met de Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 1600 P LA SX D45 (LONG LIFE) ben je verzekerd van een duurzame en krachtige oplossing voor al jouw vacuümbehoeften.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 22 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 1980 |
| Aansluiting (mm) | 45 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| As-Ø (mm) | 22 |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.881,83 €
Exkl. Steuern:
1.581,37 €
1.599,55 €
Exkl. Steuern:
1.344,16 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
