
calcActive())">
8.058,28 €
Exkl. Steuern:
6.771,66 €
6.849,53 €
Exkl. Steuern:
5.755,91 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032445
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 K LA SX UL D100 - 16800 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 K LA SX UL D100 is dé krachtpatser voor jouw mestverwerkingssysteem. Met een indrukwekkende capaciteit van 16800 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp voor een efficiënte en snelle verwerking van mest. De aandrijving van 1 3/8", 6 spline en een toerental van 600 omw/min maken deze pomp uiterst betrouwbaar en krachtig.
De MEC 16500 K LA SX UL D100 is voorzien van een automatisch smeersysteem en een overdrukventiel van 2" voor optimale prestaties en veiligheid. De uitvoering GR3 LONG LIFE zorgt voor een lange levensduur en betrouwbaarheid. Voor gebruik dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20.
Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 K LA SX UL D100 en ervaar de kracht en efficiëntie die je nodig hebt voor jouw mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 spline |
| Toerental (omw./min.) | 600 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 16800 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 16500 K LA SX UL D100 GR3 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
8.058,28 €
Exkl. Steuern:
6.771,66 €
6.849,53 €
Exkl. Steuern:
5.755,91 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
