
calcActive())">
5.573,14 €
Exkl. Steuern:
4.683,31 €
4.737,16 €
Exkl. Steuern:
3.980,81 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032446
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 16500 P LA DX UL D100 (LONG LIFE)
Op zoek naar een krachtige en duurzame vacuümpomp voor jouw mestverwerkingssysteem? De Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 16500 P LA DX UL D100 (LONG LIFE) is precies wat je nodig hebt. Met een capaciteit van 16800 l/min en een aansluiting van 100 mm, levert deze pomp topprestaties voor jouw agrarische behoeften.
Deze MEC 16500 P LA DX UL D100 LONG LIFE vacuümpomp is uitgerust met een Zylindrische Welle Ø 40 mm aandrijving en een toerental van 1400 omw/min voor efficiënte werking. Het automatische smeersysteem zorgt voor een probleemloze werking en het overdrukventiel van 2" en onderdrukventiel van 1 1/2" garanderen een veilige werkomgeving.
Voor optimale prestaties dienen het Kompressorenöl 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het Zahnradgehäuse met Öl 210CLP460 GEB20 voor ingebruikname te worden gevuld. Met de Battioni Pagani Vakuumpumpe MEC 16500 P LA DX UL D100 (LONG LIFE) ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid in jouw mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | Zylindrische Welle Ø 40 mm |
| Toerental (omw./min.) | 1400 |
| Draairichting | Rechts |
| Capaciteit (l/min.) | 16800 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Vor Inbetriebnahme müssen das Kompressorenöl 21088898 GEB5 oder 4055070200100 und das Zahnradgehäuse mit Öl 210CLP460 GEB20 gefüllt werden. |
| Uitvoering | MEC 16500 P LA DX UL D100 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatischer Schmierung |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
5.573,14 €
Exkl. Steuern:
4.683,31 €
4.737,16 €
Exkl. Steuern:
3.980,81 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
