
calcActive())">
8.058,28 €
Exkl. Steuern:
6.771,66 €
6.849,53 €
Exkl. Steuern:
5.755,91 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032447
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 KA LA SX UL D100 - 16800 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 KA LA SX UL D100 is dé krachtpatser die je nodig hebt voor efficiënte mestverwerking en biogastechniek. Met een indrukwekkende capaciteit van 16800 liter per minuut zorgt deze vacuümpomp ervoor dat je elke klus aankunt. De aandrijving met 1 3/8", 6 spline zorgt voor een soepele werking, terwijl het automatische smeersysteem ervoor zorgt dat de pomp altijd in topconditie blijft.
De MEC 16500 KA LA SX UL D100 is uitgevoerd met een long life design voor duurzaamheid en betrouwbaarheid. Met een toerental van 1000 omwentelingen per minuut en een linksdraaiende draairichting is deze vacuümpomp een echte krachtpatser. Het overdrukventiel van 2" en het onderdrukventiel van 1 1/2" zorgen voor optimale prestaties en veiligheid tijdens het gebruik.
Voor een optimale werking dien je de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te vullen met olie 210CLP460 GEB20. Met de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 16500 KA LA SX UL D100 ben je verzekerd van hoogwaardige kwaliteit en maximale prestaties. Kies voor deze vacuümpomp en maak je mestverwerking en biogastechniek efficiënter dan ooit tevoren.
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Serie/model | MEC |
| Aandrijving | 1 3/8", 6 spline |
| Toerental (omw./min.) | 1000 |
| Draairichting | Links |
| Capaciteit (l/min.) | 16800 |
| Aansluiting (mm) | 100 |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Uitvoering | MEC 16500 KA LA SX UL D100 GR3 LONG LIFE |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Overdrukventiel | 2" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
8.058,28 €
Exkl. Steuern:
6.771,66 €
6.849,53 €
Exkl. Steuern:
5.755,91 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
