
calcActive())">
1.617,94 €
Exkl. Steuern:
1.359,61 €
1.375,25 €
Exkl. Steuern:
1.155,67 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51032464
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA SX D60 STD - 2750 l/min.
De Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA SX D60 STD is dé krachtpatser die je nodig hebt voor mestverwerking en biogastechniek. Met een capaciteit van 2750 l/min en een aansluiting van 60 mm is deze vacuümpomp perfect voor jouw toepassingen. De MEC 2000 P LA SX D60 STD is uitgerust met een automatisch smeersysteem en cilindrische as Ø van 30 mm voor optimale prestaties. Let op: zorg ervoor dat je de juiste compressorolie en tandwielhuisolie gebruikt voor een soepele werking. Met deze linksdraaiende vacuümpomp ben je verzekerd van kwaliteit en betrouwbaarheid. Let op: veiligheidsventiel niet inbegrepen. Kies voor de Battioni Pagani Vacuümpomp MEC 2000 P LA SX D60 STD en ga voor optimale prestaties in mestverwerking!
Weitere Informationen
| Marke | Battioni Pagani |
|---|---|
| Uitvoering | MEC 2000 P LA SX D60 STD |
| Aansluiting (mm) | 60 |
| Capaciteit (l/min.) | 2750 |
| Overdrukventiel | 1 1/4" |
| Onderdrukventiel | 1 1/2" |
| As-Ø (mm) | 30 |
| Aandrijving | Cilindrische as Ø: 30 mm |
| Draairichting | Links |
| Technische gegevens | Voor in gebruikname dienen de compressorolie 21088898 GEB5 of 4055070200100 en het tandwielhuis te worden gevuld met olie 210CLP460 GEB20. |
| Serie/model | MEC |
| Smeersysteem | Automatische smering |
| Beschrijving | Compressoren worden geleverd zonder veiligheidsventiel! Aandrijving: gladde as met spiebaan. |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.617,94 €
Exkl. Steuern:
1.359,61 €
1.375,25 €
Exkl. Steuern:
1.155,67 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
