
calcActive())">
451,41 €
Exkl. Steuern:
379,34 €
383,70 €
Exkl. Steuern:
322,44 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034130
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Flens zuiger mestafsluiter Centurion 6" (RIV 30 Centurion)
Op zoek naar een betrouwbare mestafsluiter voor jouw landbouwtoepassingen? De RIV Flens zuiger mestafsluiter Centurion 6" (RIV 30 Centurion) is precies wat je nodig hebt. Met een NW van 143 mm (6 inch) en een max. werkdruk van 4 bar, is deze schuifafsluiter wigvormig en ontworpen voor een naadloze flens-naar-flens aansluiting. Met een temperatuurbereik van -20°C tot +90°C en een stevige constructie van 490 mm hoog, is deze mestafsluiter ideaal voor diverse mestverwerkings- en biogastoepassingen. Betrouwbaarheid en duurzaamheid gegarandeerd!
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 143 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -20°C → +90°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 143 |
| L (mm) | 180 |
| A (mm) | 150 |
| H (mm) | 390 |
| H1 (mm) | 320 |
| S (mm) | 116 |
| F (mm) | 13 |
| H (mm) | 490 |
| Uitvoering | 6" |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
451,41 €
Exkl. Steuern:
379,34 €
383,70 €
Exkl. Steuern:
322,44 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
