
calcActive())">
657,94 €
Exkl. Steuern:
552,89 €
559,25 €
Exkl. Steuern:
469,96 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034224
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0044/0570, 4"
De MZ Mestafsluiter Art.0044/0570, 4" is dé oplossing voor nauwkeurige mestafsluiting. Met een wigvormige schuifafsluiter en pneumatische dubbelwerkende bediening is deze afsluiter betrouwbaar en efficiënt. De flens-naar-flens aansluiting zorgt voor een naadloze installatie. Met een maximale werkdruk van 4 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze afsluiter geschikt voor diverse omstandigheden. De uitvoering met dubbelwerkende pneumatische cilinder (Art. 0570) maakt deze afsluiter veelzijdig en gebruiksvriendelijk. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige 4" mestafsluiter!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 95 |
| NW (inch) | 4" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| Ø (mm) | 95 |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 242 |
| L1 (mm) | 96 |
| Referentienr. | ARZO0044100570 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 100 |
| H (mm) | 440 |
| Uitvoering | 4", met dubbelwerkende pneumatische cilinder, Art. 0570 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
657,94 €
Exkl. Steuern:
552,89 €
559,25 €
Exkl. Steuern:
469,96 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
