
calcActive())">
274,39 €
Exkl. Steuern:
230,58 €
233,23 €
Exkl. Steuern:
195,99 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034298
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter art.0075, 6" - Schuifafsluiter wigvormig, NW 145mm, Max. werkdruk 2,5 bar
De MZ Mestafsluiter art.0075, 6" is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwinstallatie. Met een wigvormige schuifafsluiter en een NW van 145mm, biedt deze afsluiter optimale prestaties. De maximale werkdruk van 2,5 bar zorgt voor betrouwbaarheid in elke situatie. De afsluiter is uitgevoerd met 2x flenzen van 150 x 150 mm voor eenvoudige installatie. Met een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter geschikt voor diverse omgevingen. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de MZ Mestafsluiter art.0075, 6".
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Zonder |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 145 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 2,5 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Schuifafsluiter wigvormig |
| L (mm) | 180 |
| H (mm) | 324 |
| L1 (mm) | 107,5 |
| Ø 1 (mm) | 145 |
| Referentienr. | ARZO0075150000 |
| D (mm) | 13 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 90 |
| H (mm) | 400 |
| Uitvoering | 6" met 2x flenzen, 150 x 150 mm Maximale werkdruk: 2,5 bar |
| Menkenr. | 89058 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
274,39 €
Exkl. Steuern:
230,58 €
233,23 €
Exkl. Steuern:
195,99 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
