
calcActive())">
1.110,34 €
Exkl. Steuern:
933,06 €
943,79 €
Exkl. Steuern:
793,10 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034311
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Mestafsluiter Art.0080/0570, 6", Pneumatisch, Flens → flens, NW 115mm
De MZ Mestafsluiter Art.0080/0570 is dé oplossing voor efficiënte mestafsluiting in jouw landbouwbedrijf. Met een diameter van 6 inch en pneumatische bediening is deze mestafsluiter perfect voor jouw behoeften. De flens naar flens aansluiting met een NW van 115mm zorgt voor een naadloze integratie in je mestverwerkingssysteem. Met een max. werkdruk van 4 bar en een temperatuurbereik van -15°C tot +80°C is deze mestafsluiter betrouwbaar in alle omstandigheden. De dubbelwerkende pneumatische cilinder zorgt voor een soepele werking. Upgrade nu naar de MZ Mestafsluiter voor optimale prestaties op jouw boerderij!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Schuifbediening | Pneumatisch dubbelwerkend |
| Aansluitwijze | Flens → flens |
| NW (mm) | 115 |
| NW (inch) | 6" |
| Max. werkdruk (bar) | 4 |
| Temperatuurbereik (°C) | -15°C → +80°C |
| Type schuif | Mestafsluiter |
| L (mm) | 68 |
| A (mm) | 115 |
| B (mm) | 60 |
| C (mm) | 99 |
| D (mm) | 145 |
| E (mm) | 198 |
| H (mm) | 576 |
| Referentienr. | ARZO0080150570 |
| D (mm) | M12 |
| L (mm) | 150 |
| F (mm) | 10,5 |
| H (mm) | 337 |
| Uitvoering | 6", met dubbelwerkende pneumatische cilinder, Art. 0570 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.110,34 €
Exkl. Steuern:
933,06 €
943,79 €
Exkl. Steuern:
793,10 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
