
calcActive())">
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51034932
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / RIV Hydrauliekcilinder voor 6" afsluiter (enkelvoudig werkend)
De RIV Hydrauliekcilinder voor 6" afsluiter (enkelvoudig werkend) is dé oplossing voor soepele en efficiënte bediening van jouw afsluiter. Met een werkdruk van 110 tot 170 bar en een stevige constructie van verzinkt materiaal, is deze cilinder perfect geschikt voor de Perla, Diamante, Centurion en Vulcano serie. Met een diameter van 16 mm en een lengte van 442 mm zorgt deze cilinder voor een betrouwbare werking. Upgrade jouw mestverwerkingssysteem met deze hoogwaardige hydrauliekcilinder van RIV en ervaar het gemak van soepel en nauwkeurig afsluiten.
Weitere Informationen
| Marke | Riv |
|---|---|
| Uitvoering | Voor 6" afsluiter |
| DN | 6" |
| Ø (mm) | 16 |
| F (mm) | 442 |
| B (mm) | 50 |
| C (mm) | 180 |
| D (mm) | M30 x 2 |
| E (mm) | 32 |
| G (mm) | 654 |
| M (mm) | 20 |
| P | 1/4" |
| Werkdruk (bar) | 110 - 170 |
| Beschrijving | Verzinkt passend voor Perla, Diamante, Centurion, Vulcano serie |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
323,56 €
Exkl. Steuern:
271,90 €
275,03 €
Exkl. Steuern:
231,12 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
