
calcActive())">
21,62 €
Exkl. Steuern:
18,17 €
18,39 €
Exkl. Steuern:
15,45 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51041583
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (128 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / BOSCH Bougie (YR7LPP332W)
Op zoek naar een betrouwbare bougie voor jouw landbouwmachine? De BOSCH Bougie (YR7LPP332W) is precies wat je nodig hebt. Met een sleutelmaat van 16 mm en een draaimoment van maximaal 23 Nm, is deze bougie perfect geschikt voor jouw machine. De bougie is resistor ontstoord en heeft een bouwwijze van 1-massa elektrode, wat zorgt voor optimale prestaties. Met referentienummers van toonaangevende merken zoals Champion, NGK en Denso, ben je verzekerd van kwaliteit en duurzaamheid. Bestel vandaag nog de BOSCH Bougie (YR7LPP332W) en houd jouw machine in topconditie!
Weitere Informationen
| Marke | Bosch |
|---|---|
| Sleutelmaat | 16 |
| Resistor ontstoord | Ja |
| Schroefdraad (mm) | M12 |
| Draadlengte (mm) | 26,5 |
| Bouwwijze | 1-massa elektrode |
| Referentienr. Bosch | YR7LPP332W |
| Referentienr. Champion | RA8HCT04 |
| Referentienr. NGK | IZKR7B |
| Referentienr. Denso | VXU22 |
| Inhoud | 1 |
| Sleutelmaat | 16 |
| Aandraaimoment bevestigingsbout Nm | 23 |
| Bosch type | YR 7 LPP 332 W |
| Uitvoering | • Anzahl Steckkontakte: 1• Funkenlage (mm): 6 |
| Draaimoment max. (Nm) | 23 |
| Afstand (mm) | 0,9 |
| Passend voor BOSCH | 0242135510, YR7LPP332W |
| Specificatie | Platin |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
21,62 €
Exkl. Steuern:
18,17 €
18,39 €
Exkl. Steuern:
15,45 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
