
calcActive())">
25,56 €
Exkl. Steuern:
21,48 €
21,73 €
Exkl. Steuern:
18,26 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51043638
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,6 (133 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / By PIX V-snaar (4L940K)
De By PIX V-snaar (4L940K) is dé perfecte keuze voor jouw maaidekaandrijving. Met een afmeting van 1/2" x 94" en een profiel van 4L, past deze V-snaar perfect op maaidekken van 50", PP 2050, XEG 11082 HAR, en TS 2051 A. De versterkingslaag van polyester zorgt voor duurzaamheid en betrouwbaarheid tijdens het gebruik. Met een werklengte van 2374 mm is deze V-snaar geschikt voor diverse toepassingen. Upgrade jouw Husqvarna, AYP, Rally of Partner met deze hoogwaardige V-snaar en houd je apparatuur in topconditie. Mister Agri heeft 'm op voorraad, dus bestel 'm vandaag nog!
Weitere Informationen
| Marke | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 4L |
| Werklengte (mm) | 2374 |
| Binnenlengte (mm) | 2338 |
| Buitenlengte (mm) | 2388 |
| Buitenlengte (inch) | 94" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | Maaidek 50", PP 2050, XEG 11082 HAR, TS 2051 A |
| Afmetingen | 1/2" x 94", 12,7 x 2388 |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
25,56 €
Exkl. Steuern:
21,48 €
21,73 €
Exkl. Steuern:
18,26 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
