
calcActive())">
37,03 €
Exkl. Steuern:
31,12 €
31,48 €
Exkl. Steuern:
26,45 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51043648
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,6 (133 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / By PIX V-snaar (5L970K)
De By PIX V-snaar (5L970K) is dé perfecte keuze voor jouw maaidekaandrijving. Speciaal ontworpen voor maaidekken van 42 inch, zoals YTH 1542 XP en YTHP 1542. Met afmetingen van 5/8" x 97" en een profiel van 5L, biedt deze V-snaar optimale prestaties en duurzaamheid. De versterkingslaag van polyester zorgt voor extra stevigheid. Met een werklengte van 2438 mm is deze V-snaar geschikt voor diverse Husqvarna, AYP, Rally en Partner modellen. Upgrade jouw maaier met deze kwalitatieve V-snaar en houd je tuin in topconditie!
Weitere Informationen
| Marke | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 5L |
| Werklengte (mm) | 2438 |
| Binnenlengte (mm) | 2395 |
| Buitenlengte (mm) | 2464 |
| Buitenlengte (inch) | 97" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | Maaidek 42", YTH 1542 XP, YTHP 1542 |
| Afmetingen | 5/8" x 97", 15,9 x 2464 La |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
37,03 €
Exkl. Steuern:
31,12 €
31,48 €
Exkl. Steuern:
26,45 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
