
calcActive())">
26,55 €
Exkl. Steuern:
22,31 €
22,56 €
Exkl. Steuern:
18,96 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51043651
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,6 (133 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / By PIX V-snaar (Type A)
Op zoek naar een betrouwbare V-snaar voor jouw maaidek? De By PIX V-snaar (Type A) is precies wat je nodig hebt. Speciaal ontworpen voor maaidekaandrijvingen, past deze V-snaar perfect op maaidekken van 42 inch zoals de RY 1842 A en WP 1842 A. Met afmetingen van 1/2" x 98" en een versterkingslaag van polyester, ben je verzekerd van duurzaamheid en optimale prestaties. De V-snaar heeft een profiel van 4L en een werklengte van 2475 mm, waardoor hij perfect past en efficiënt werkt. Upgrade jouw maaidek met de By PIX V-snaar en geniet van een soepele en krachtige aandrijving. Bestel vandaag nog en ervaar het verschil!
Weitere Informationen
| Marke | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 4L |
| Werklengte (mm) | 2475 |
| Binnenlengte (mm) | 2439 |
| Buitenlengte (mm) | 2489 |
| Buitenlengte (inch) | 98" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | Maaidek 42", RY 1842 A, WP 1842 A |
| Afmetingen | 1/2" x 98", 12,7 x 2489 La |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
26,55 €
Exkl. Steuern:
22,31 €
22,56 €
Exkl. Steuern:
18,96 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
