
calcActive())">
29,50 €
Exkl. Steuern:
24,79 €
25,07 €
Exkl. Steuern:
21,07 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51043759
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,6 (133 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / By PIX V-snaar (Type A)
De By PIX V-snaar (Type A) is dé perfecte keuze voor jouw maaidekaandrijving. Speciaal ontworpen voor 42" maaidekken zoals de LTR 155, LTR 166 en LTR 180 van John Deere en Sabre. Met afmetingen van 1/2" x 110" en een profiel van 4L, biedt deze V-snaar optimale prestaties en duurzaamheid. De versterkingslaag van polyester zorgt voor extra stevigheid. Met een werklengte van 2780 mm is deze V-snaar een betrouwbare keuze voor al jouw maaiwerkzaamheden. Upgrade nu jouw zitmaaier of kleine tractor met deze hoogwaardige V-snaar en geniet van een soepele en efficiënte aandrijving. Mister Agri heeft 'm op voorraad, dus bestel 'm vandaag nog!
Weitere Informationen
| Marke | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 4L |
| Werklengte (mm) | 2780 |
| Binnenlengte (mm) | 2744 |
| Buitenlengte (mm) | 2794 |
| Buitenlengte (inch) | 110" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | 42" maaidek, LTR 155, LTR 166, LTR 180 |
| Afmetingen | 1/2" x 110", 12,7 x 2794 La, 2744 Li |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
29,50 €
Exkl. Steuern:
24,79 €
25,07 €
Exkl. Steuern:
21,07 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
