
calcActive())">
27,52 €
Exkl. Steuern:
23,13 €
23,40 €
Exkl. Steuern:
19,66 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51043783
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,6 (133 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / By PIX V-snaar (4L1010K)
De By PIX V-snaar (4L1010K) is de perfecte keuze voor jouw maaidekaandrijving. Deze V-snaar is geschikt voor verschillende modellen, waaronder de Maaidek 46", 116, 116 H, 170, 175, 180, 185, 240, 245, 260, 265, 285 en 320. Met afmetingen van 1/2" x 101" en een profiel van 4L, biedt deze V-snaar een betrouwbare werking. De versterkingslaag van polyester zorgt voor extra duurzaamheid. Met een buitenlengte van 2565 mm en een werklengte van 2551 mm, past deze V-snaar perfect in jouw John Deere of Sabre zitmaaier of kleine tractor. Upgrade nu jouw aandrijving met deze hoogwaardige V-snaar en houd jouw machine in topconditie!
Weitere Informationen
| Marke | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 4L |
| Werklengte (mm) | 2551 |
| Binnenlengte (mm) | 2515 |
| Buitenlengte (mm) | 2565 |
| Buitenlengte (inch) | 101" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | Maaidek 46", 116, 116 H, 170, 175, 180, 185, 240, 245, 260, 265, 285, 320 |
| Afmetingen | 1/2" x 101", 12,7 x 2565 La |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
27,52 €
Exkl. Steuern:
23,13 €
23,40 €
Exkl. Steuern:
19,66 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
