
calcActive())">
10,53 €
Exkl. Steuern:
8,85 €
8,95 €
Exkl. Steuern:
7,52 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51043913
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,6 (133 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / By PIX V-snaar (Type A)
De By PIX V-snaar (Type A) is de perfecte keuze voor Mesaandrijvingen. Met een afmeting van 3/8" x 27" (9,5 x 686 La, 648 Li) en een profiel van 3L, past deze V-snaar op modellen zoals 140 V4, MV 404, SB 40, VFS 40 en VS 40A. Gemaakt van polyester met een versterkingslaag voor duurzaamheid. De werklengte van 670 mm zorgt voor een optimale prestatie. Upgrade jouw duwmaaier met deze hoogwaardige V-snaar en houd je apparatuur in topconditie. Bestel vandaag nog en profiteer van een soepele aandrijving!
Weitere Informationen
| Marke | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 3L |
| Werklengte (mm) | 670 |
| Binnenlengte (mm) | 648 |
| Buitenlengte (mm) | 686 |
| Buitenlengte (inch) | 27" |
| Aandrijving | Mesaandrijving |
| Type | 140 V4, MV 404, SB 40, VFS 40, VS 40A |
| Afmetingen | 3/8" x 27", 9,5 x 686 La, 648 Li |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
10,53 €
Exkl. Steuern:
8,85 €
8,95 €
Exkl. Steuern:
7,52 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
