
calcActive())">
26,55 €
Exkl. Steuern:
22,31 €
22,56 €
Exkl. Steuern:
18,96 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51044061
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,6 (133 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / By PIX V-snaar (4L1000K)
De By PIX V-snaar (4L1000K) is dé perfecte keuze voor jouw maaidekaandrijving. Speciaal ontworpen voor het Maaidek 42" G-dek (107 cm) met zij-uitworp, biedt deze V-snaar optimale prestaties en duurzaamheid. Met afmetingen van 1/2" x 100" (12,7 x 2540 mm) en een versterkingslaag van polyester, staat deze V-snaar garant voor betrouwbaarheid. Geschikt voor diverse zitmaaiers, is dit een essentieel onderdeel voor een soepele werking van jouw machine. Bestel de By PIX V-snaar (4L1000K) vandaag nog en houd jouw maaier in topconditie!
Weitere Informationen
| Marke | By Pix |
|---|---|
| Profiel | 4L |
| Werklengte (mm) | 2526 |
| Binnenlengte (mm) | 2490 |
| Buitenlengte (mm) | 2540 |
| Buitenlengte (inch) | 100" |
| Aandrijving | Maaidekaandrijving |
| Type | Maaidek 42" G-dek (107 cm), zij-uitworp |
| Afmetingen | 1/2" x 100", 12,7 x 2540 La |
| Afbeelding | A |
| Shop-artikel | Ja |
| Versterkingslaag | Polyester |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
26,55 €
Exkl. Steuern:
22,31 €
22,56 €
Exkl. Steuern:
18,96 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
