
calcActive())">
1.316,87 €
Exkl. Steuern:
1.106,61 €
1.119,34 €
Exkl. Steuern:
940,62 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51046528
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (128 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / IBS onderdelenreinigingsapparaat BK 50 (Vat niet bij levering inbegrepen)
Het IBS onderdelenreinigingsapparaat BK 50 is dé oplossing voor het reinigen van grote en zware onderdelen in zelfs de kleinste ruimtes. Met een capaciteit van 50 liter en een werkhoogte van 820 mm, is dit apparaat ideaal voor het handmatig reinigen van met vet vervuilde metalen en kunststof onderdelen van voertuigen zoals motoren, vrachtwagens, landbouwmachines en meer. Bespaar tijd en kosten dankzij de efficiënte werking zonder de noodzaak van verwarming. Het compacte ontwerp zorgt ervoor dat u ruimte bespaart in uw werkplaats. Bestel nu en profiteer van een milieuvriendelijke reinigingsoplossing zonder reinigingsmiddel en opvangbak bij de levering inbegrepen.
Weitere Informationen
| Marke | Ibs |
|---|---|
| Technische gegevens | • Verpakkingsgrootte: 50 l • Werkhoogte: 820 mm • Gewicht (zonder vat): 15 kg |
| Breedte (mm) | 457 |
| Hoogte (mm) | 1005 |
| Lengte (mm) | 656 |
| Draagvermogen (kg) | 50 |
| Elektrische aansluiting | 230 V (50 Hz) |
| Werkbereik | 660 x 470 mm |
| Extra informatie | • Voor het reinigen van grote en zware onderdelen in de kleinste ruimtes.• Voor het handmatig reinigen van met vet vervuilde metalen en kunststof onderdelen• Bijv. motor-, vracht-, spoor-, en transportvoertuigen, landbouw- en bouwmachines• Besparing van tijd en bedrijfskosten• Omdat verwarming van de reiniger niet nodig is• Door de reiniger meerdere keren te gebruiken, bespaart u bedrijfskosten en beschermt u tegelijkertijd het milieu Levering zonder reinigingsmiddel en opvangbak |
| Beschrijving | Voor het reinigen van volumineuze en zware onderdelen in de kleinste ruimte. Voor handmatige reiniging van vette plastics en metalen onderdelen, zoals motor-en spoorvoertuigen, materiaal handling voertuigen, landbouw-en bouwmachines. Besparing van tijd en operationele kosten, zoals het verwarmen van de reiniger is niet nodig als gevolg van meervoudige gebruik van de reiniger u bespaart op operationele kosten en ook het milieu. Solo-instrument zonder reiniger en lekbak. |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.316,87 €
Exkl. Steuern:
1.106,61 €
1.119,34 €
Exkl. Steuern:
940,62 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
