Keine Modelle mit Teilen für diese Marke gefunden.
Aus meiner Garage
Noch keine Maschinen in Ihrer Garage.
Wählen Sie oben Marke und Modell, danach können Sie Ihre Maschine hier speichern.
Wählen Sie Marke und Modell oben auf der Seite oder fügen Sie Ihre Maschine hinzu über
Meine Garage
Op zoek naar een duurzame en krachtige spuitlans voor jouw reinigingswerkzaamheden? Dan is de Spuitlans Verzinkt staal 500mm 400bar 150°C Zwart precies wat je nodig hebt. Gemaakt van hoogwaardig verzinkt staal en met een lengte van 500mm, is deze spuitlans bestand tegen een maximale druk van 400 bar en temperaturen tot 150°C. De zwarte isolatie zorgt niet alleen voor een strakke uitstraling, maar biedt ook extra bescherming tijdens het gebruik.
Met aan beide zijden een 1/4" buitendraad aansluiting, is deze spuitlans eenvoudig te bevestigen op jouw reinigingsapparatuur. De uitvoering zonder spuitdop geeft je de vrijheid om de gewenste spuitdop zelf te kiezen en te monteren. Of je nu kiest voor de standaard versie (Vorm A) of de ergonomisch gevormde handgreep (Vorm B), deze spuitlans biedt comfort en efficiëntie tijdens het gebruik.
Kortom, de Spuitlans Verzinkt staal 500mm 400bar 150°C Zwart is een betrouwbare keuze voor professioneel reinigen. Bestel hem vandaag nog en ervaar zelf de kwaliteit en prestaties die deze spuitlans te bieden heeft.
Weitere Informationen
Vorm
A
Materiaal
Verzinkt staal
Lengte (mm)
500
Aansluiting
Aan beide zijden 1/4" buitendraad
Druk max. (bar)
400
Temp. max. (°C)
150
Kleur van de isolatie
Zwart
Uitvoering
Zonder spuitdop
Beschrijving
Aansluiting aan beide zijden 1/4" buitendraad Kies tussen Materiaal: Roestvrijstaal verzinkt staal Vorm: A = standaard versie of Vorm: B = ergonomisch gevormde handgreep