Keine Modelle mit Teilen für diese Marke gefunden.
Aus meiner Garage
Noch keine Maschinen in Ihrer Garage.
Wählen Sie oben Marke und Modell, danach können Sie Ihre Maschine hier speichern.
Wählen Sie Marke und Modell oben auf der Seite oder fügen Sie Ihre Maschine hinzu über
Meine Garage
Geef je Steyr tractor een frisse look met het Steyr oranje 1 liter blik hoogglans lak. Deze NOPOLUX lak is van topkwaliteit en perfect voor voertuigen, tractoren en machines. De lak is niet alleen kras- en stootvast, maar ook bestand tegen olie en alle weersomstandigheden. Met een inhoud van 1 liter is dit blik speciaal ontworpen voor Steyr voertuigen. De technische specificaties zijn indrukwekkend: met een vaste stofgehalte van ca. 50%, een standaard laagdikte van 40 μm droog en 80 μm nat, en een ontstekingspunt van +27°C. De toepassingen zijn eenvoudig: zorg voor een schoon oppervlak, de juiste temperatuur en voldoende ventilatie. Dit product is geschikt voor diverse applicatiemethoden en heeft een verbruik van ca. 12m² per liter. Voor verdunning kun je kiezen uit verschillende kunstharsverdunners. Kortom, deze sneldrogende 1K-toplaag is ideaal voor het opfrissen van jouw landbouw- en bouwmachines. Laat je Steyr opvallen met deze hoogglans lak!
Weitere Informationen
Kleur
Steyr oranje
Omschrijving
NOPOLUX – is een hoogglanzende, sneldrogende kunstharslak van een hoge kwaliteit en met voortreffelijke dekkende eigenschappen voor voertuigen, tractoren en machines in alle standaard verfkleuren van alle belangrijke fabrikanten. NOPOLUX is niet alleen slag-, stoot- en krasvast, maar ook buitengewoon olie- en weersbestendig, hard en elastisch met gemakkelijke verwerkingseigenschappen. Originele fabriekskleuren voor trekkers en maaidorsers van diverse merken.
1. Het coatingoppervlak moet vrij zijn van stof, roest, verfresten, olie, zout en vocht en andere verontreinigingen 2. Tijdens de verwerking dient de objecttemperatuur minimaal 3°C boven het dauwpunt te liggen 3. GRANIT roestbescherming is geschikt als grondlaag 4. Eenvoudige verwerking met alle gangbare applicatiemethoden. Conventionele spuiten, airless en airmix spuiten, verven en rollen 5. Verbruik: ca. 12m²/liter = 12m²/kg bij 40 μm (afhankelijk van de ondergrond en toepassingsomstandigheden) 6. Zorg voor voldoende ventilatie 7. Spuitnevel niet inademen 8. Vermijd huidcontact