
calcActive())">
347,17 €
Exkl. Steuern:
291,74 €
295,10 €
Exkl. Steuern:
247,98 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51071069
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / WAECO Contrastmiddel TRACER UV R134a – 500 ml, geschikt voor ASC 2000 G
Het WAECO contrastmiddel TRACER UV R134a is een PAG-oliegebaseerd kleurmiddel dat helpt bij het snel opsporen van lekken in aircosystemen. De fles van 500 ml is goed voor ongeveer 71 toepassingen. Het middel is ontworpen voor gebruik met het professionele oliesysteem van WAECO en past bij de modellen ASC 2000 en ASC 2000 G. Het is geschikt voor installaties die werken met het koudemiddel R134a. Door de UV-kleur herken je lekkages duidelijk bij gebruik van een UV-lamp, wat onderhoud en controle eenvoudiger maakt.
Weitere Informationen
| Marke | Waeco |
|---|---|
| Uitvoering | 500 ml voor circa 71 toepassingen |
| Omschrijving | Uv-kleurmiddel, PAG-olie-gebaseerd, voor R134A, PROFI-olie systeem, 500 ML |
| Inhoud | Voor WAECO professioneel oliesysteem |
| Inhoud (ml) | 500 |
| Referentienr. | 8887600028, 8887600011 |
| Passen voor apparaat | ASC 2000 + ASC 2000 g |
| Geschikt voor koudemiddel | R134a |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
347,17 €
Exkl. Steuern:
291,74 €
295,10 €
Exkl. Steuern:
247,98 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
