
calcActive())">
3,43 €
Exkl. Steuern:
2,88 €
2,92 €
Exkl. Steuern:
2,45 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51071623
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Draadeind M3 x 1000 DIN 976 Roestvrijstaal (V2A) Standaard draad
Dit draadeind M3 x 1000 volgens DIN 976 is gemaakt van roestvrijstaal (V2A) en heeft standaard draad met een spoed van 0,5 mm. Het materiaal is sterk en bestand tegen roest, wat het geschikt maakt voor gebruik in vochtige of buitenomgevingen. De treksterkte van 600 N/mm² zorgt voor betrouwbaarheid bij montage en constructie. Het draadeind heeft geen kop en is aan beide kanten schroefbaar. Het gladde oppervlak zorgt voor een nette afwerking en past goed bij technische toepassingen in werkplaatsen en industriële montage. Rechtse draadrichting voor standaard bevestiging.
Weitere Informationen
| Type | Draadeind |
|---|---|
| Spoed | 0,5 |
| Draadsoort | Standaard draad |
| Treksterkte (N/mm²) | 600 |
| Draad | M3 |
| Kwaliteitsklasse | V2A |
| Länge (mm) |
|
| Material | Roestvrijstaal (V2A) |
| DIN | 975 / 976 |
| Oppervlakte | Roestvrijstaal (V2A) |
| Kop | Zonder kop |
| Draadrichting | RH |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
3,43 €
Exkl. Steuern:
2,88 €
2,92 €
Exkl. Steuern:
2,45 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
