
calcActive())">
1,46 €
Exkl. Steuern:
1,23 €
1,25 €
Exkl. Steuern:
1,05 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51073999
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 11,11x44,45 staal 8.8 verzinkt UNC 7/16" (14TPI)
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 11,11 mm (7/16”) en een lengte van 44 mm. De bout is gemaakt van staal met sterkteklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is van het type UNC met 14 draden per inch. De kop heeft een hoogte van 7,1 mm en wordt vastgezet met een sleutel van 5/8”. Door de verzinkte laag is de bout goed beschermd tegen roest. Dit type wordt vaak gebruikt in machines, werkplaatsen en industriële toepassingen waar een sterke en betrouwbare verbinding nodig is. De bout heeft een zeskantkop en voldoet aan ISO 4014.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 7,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 11,11 (7/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 7/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 1 3/4 |
| Ø d (inch) | 7/16" |
| B (mm) | 29 |
| S (inch) | 5/8 |
| Aantal draden per inch | 14 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1,46 €
Exkl. Steuern:
1,23 €
1,25 €
Exkl. Steuern:
1,05 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
