
calcActive())">
4,90 €
Exkl. Steuern:
4,12 €
4,18 €
Exkl. Steuern:
3,51 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074687
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Zeskantbout DIN 931 14,29x57,15 staal 8.8 verzinkt UNC 9/16" zeskantkop
Deze zeskantbout DIN 931 heeft een diameter van 14,29 mm (9/16") en een lengte van 57 mm. De bout is gemaakt van sterk staal in kwaliteitsklasse 8.8 en heeft een treksterkte van 800 N/mm². De draad is van het type UNC met 12 gangen per inch. De verzinkte laag beschermt goed tegen roest en slijtage. Door de zeskantkop kan de bout makkelijk worden vastgedraaid met sleutelmaat 13/16". De kophoogte is 9,1 mm en de schroefdraadlengte bedraagt 35 mm. Deze bout is geschikt voor stevige verbindingen in constructies, machines en industriële toepassingen waar hoge sterkte nodig is.
Weitere Informationen
| Kophoogte (mm) | 9,1 |
|---|---|
| Type | Zeskantbouten |
| Draaddiameter (mm) | 14,29 (9/16") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 800 |
| Kopvorm | Zeskantkop |
| ISO nr. | 4014 |
| Draad | 9/16" |
| Kwaliteitsklasse | 8,8 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 931 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| L (inch) | 2 1/4 |
| Ø d (inch) | 9/16" |
| B (mm) | 35 |
| S (inch) | 13/16 |
| Aantal draden per inch | 12 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
4,90 €
Exkl. Steuern:
4,12 €
4,18 €
Exkl. Steuern:
3,51 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
