
calcActive())">
67,87 €
Exkl. Steuern:
57,03 €
57,68 €
Exkl. Steuern:
48,47 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51074702
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Cil. binnenzeskantb. 5/8" UNC DIN912 (DIN 912)
Deze cilindrische binnenzeskantbout 5/8" UNC DIN 912 is gemaakt van sterk staal met een kwaliteitsklasse van 12.9. De bout heeft een verzinkte laag die roest tegengaat. De draadmaat is 5/8" met 11 draden per inch. De bout heeft een lengte van 2 3/4" en een kop met binnenzeskant voor stevige grip bij het vastdraaien. Dankzij de hoge treksterkte van 1200 N/mm² is deze bout geschikt voor zware verbindingen in industriële toepassingen en werkplaatsen. De DIN 912 bouwvorm en de UNC draad zorgen voor betrouwbare passing en kracht bij belasting.
Weitere Informationen
| Type | Cilindrische binnenzeskantbouten |
|---|---|
| Draaddiameter (mm) | 15,88 (5/8") |
| Draadsoort | UNC |
| Treksterkte (N/mm²) | 1200 |
| ISO nr. | 4762 |
| Draad | 5/8" |
| Kwaliteitsklasse | 12,9 |
| Länge (mm) |
|
| Material | Staal |
| DIN | 912 |
| Oppervlakte | Verzinkt |
| Aandrijving | Binnenzeskant |
| Ø d (inch) | 5/8" |
| Kop | Binnenzeskant |
| Aantal draden per inch | 11 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
67,87 €
Exkl. Steuern:
57,03 €
57,68 €
Exkl. Steuern:
48,47 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
