• gift Kostenlos shipping from €150,-
  • clock Jetzt kaufen, später bezahlen
  • truck Niedrige Versandkosten

Loctite / Teroson Loctite® 573 vlakkenafdichtingsmiddel

  87,52 €
Exkl. Steuern: 73,55 €
Artikelnummer
51079256
  • Niedrige Versandkosten
  • Jetzt kaufen, später bezahlen
  • Kunden geben uns
  • Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
  • Lieferung zu Ihnen nach Hause

Beschreibung / Loctite / Teroson Loctite® 573 vlakkenafdichtingsmiddel

Loctite® 573 is een vloeibare afdichting voor het dichten van metalen flenzen die strak tegen elkaar liggen. De groene vloeistof verhardt langzaam, wat handig is bij montage die meer tijd vraagt. Het middel vormt een vaste pakking tussen stijve oppervlakken van bijvoorbeeld motor- of versnellingsbakhuizen. Door de thixotrope structuur loopt het niet uit na het aanbrengen. Het hecht goed op staal en aluminium en houdt stand tegen olie en andere vloeistoffen uit de industrie en auto’s. Loctite® 573 vult kleine oneffenheden tot 0,1 mm op en heeft een trekschuifsterkte van 1,3 N/mm². Inhoud: 50 ml fles.

Weitere Informationen

Marke Loctite / Teroson
Inhoud 50 ml fles
Kleur Groen
Uitvoering Vloeibare afdichting voor het afdichten van nauwsluitende verbindingen tussen stijve metalen afdichtingen en flensvlakken. Ideaal voor versnellingsbak- en motorbehuizingen en voor montagewerkzaamheden die meerdere uren duren.
Omschrijving LOCTITE® 573 is geschikt voor het afdichten van nauwsluitende verbindingen tussen stijve metalen afdichtings- en flensoppervlakken. Deze afdichtingsmiddel met gemiddelde sterkte en gemiddelde viscositeit is ideaal als Formed-in-Place-pakking voor stijve flensverbindingen, zoals versnellingsbak- en motorbehuizingen, en voor het afdichten van grote, stijve metalen flenzen met een montagetijd van enkele uren. • Thixotroop, gemiddelde viscositeit • Langzame uitharding voor toepassingen met lange montagetijden • Uitstekende bestendigheid tegen vloeistoffen uit de industriële en automobielsector • Ideaal voor grote, torsiebestendige flensverbindingen of flenzen met een montagetijd van enkele uren • Ideaal als Formed-in-Place-pakking op torsiebestendige flensverbindingen
Aantal per doos 12
Technische gegevens • Uitlijntijd 9 - 12 uur • Opvullen van gaten 0,1 mm • Trekschuifsterkte 1,3 N/mm²
Type 573
Toepassingsgebied Aluminium, staal
Beschrijving Oppervlakteafdichting - langzaam uithardend. Ideaal voor het afdichten van machinaal bewerkte, torsiebestendige metalen flenzen. LOCTITE® 573 wordt gebruikt voor het afdichten van nauwsluitende verbindingen tussen torsiebestendige metalen pakkingen en flensoppervlakken. Het product verhardt in afwezigheid van lucht tussen nauw aansluitende metalen oppervlakken. Een typisch toepassingsgebied is de productie van vloeibare afdichtingen op torsiebestendige flensverbindingen, bijv. aandrijving- en motorbehuizing enz. Het is het ideale product voor assemblagewerk dat enkele uren duurt. Door het thixotrope gedrag vermindert LOCTITE 573 de uittreding van het vloeibare product na het aanbrengen op het onderdeel. Technische gegevens: • Een typisch toepassingsgebied is de productie van vloeibare afdichtingen op torsiebestendige flensverbindingen • Ideaal voor grote, torsiebestendige flensverbindingen of flenzen, waarvan de montage enkele uren kan duren

Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!

Schreiben Sie eine Bewertung
Sie bewerten: Loctite / Teroson Loctite® 573 vlakkenafdichtingsmiddel
loader
Wird geladen …

Ihre Bewertung wurde zur Moderation übermittelt.