WEICON AT-44 Allround-Spray 400 ml spuitbus met PTFE, -50°C tot +210°C

  28,51 €
Exkl. Steuern: 23,96 €

Staffelpreise

  • Ab 5 Stück 27,66 € 23,24 € 3% Rabatt
  • Ab 10 Stück 27,08 € 22,76 € 5% Rabatt
  • Ab 25 Stück 26,23 € 22,04 € 8% Rabatt
  • Ab 50 Stück 25,66 € 21,56 € 10% Rabatt
Artikelnummer
51079981

Beschreibung / WEICON AT-44 Allround-Spray 400 ml spuitbus met PTFE, -50°C tot +210°C

WEICON AT-44 Allround-Spray is een veelzijdige spray met PTFE die beschermt, smeert en reinigt. De spray verdringt vocht, voorkomt roest en helpt bij het losmaken van vastzittende delen zoals bouten en kleppen. Ook stopt het piepende en krakende geluiden bij scharnieren, lagers en geleidingen. AT-44 laat een dunne, droge film achter die niet plakt of stof aantrekt. Geschikt voor gereedschap, machines en elektrische onderdelen. Werkt tussen -50°C en +210°C. Inhoud 400 ml in een spuitbus. De spray ruikt licht naar vanille en blijft minstens 24 maanden goed. Siliconenvrij en met langdurige beschermende werking.

Weitere Informationen

Marke Weicon
Inhoud 400 ml spuitbus
Technische gegevens • Kleur: gelig • Geur: vanille Temperatuurbestendigheid: -50 tot +210°C Houdbaarheid: minimaal 24 maanden Eigenschappen: met PTFE
Omschrijving Met PTFE-superkracht WEICON AT-44 is een allround spray met PTFE en zonder siliconen. Het combineert corrosiebescherming, reiniging, waterverplaatsing, smering en conservering in één product dankzij de speciale formule van werkzame stoffen en de zeer lage wrijvingscoëfficiënt. AT-44 maakt vastzittende fittingen, bouten, fittingen en kleppen los, verdringt vocht uit elektrische ontstekingen, voorkomt kortsluiting en vergemakkelijkt het starten van natte motoren, elimineert piepende en krakende geluiden op scharnieren, geleidingen, lagers en alle soorten verbindingen en koppelingen, reinigt verontreinigde oppervlakken en laat een flinterdunne film achter die niet smeert of plakt en geen stof aantrekt, beschermt en verzorgt alle gereedschappen, machines, elektrische en mechanische precisie-apparatuur en houdt ze aan het werk.
Schreiben Sie eine Bewertung
Sie bewerten: WEICON AT-44 Allround-Spray 400 ml spuitbus met PTFE, -50°C tot +210°C
loader
Wird geladen …

Ihre Bewertung wurde zur Moderation übermittelt.

Ähnliche Produkte

Mit der Tabulatortaste können Sie durch die Elemente des Karussells navigieren. Mit den Skip-Links können Sie das Karussell überspringen oder direkt zur Karussellnavigation wechseln.
WEICON Lijm- en pakkingverwijderaar 400 ml spuitbus Spray
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
WEICON Koude-spray – gerichte afkoeling tot -45°C, 400 ml spuitbus
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
WEICON W 44 T multi-spray – 400 ml spuitbus, temperatuurbestendig van -50°C tot +210°C
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
WEICON W 44 T multi-spray – 500 ml spuitbus, multifunctionele olie, temp. -50°C tot +210°C
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
WEICON aluminiumspray A-400 – 400 ml spuitbus, hittebestendig tot +800°C, corrosiebescherming
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
WEICON Chroom-zilver-spray 400 ml spuitbus – hittebestendig tot +400°C
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
WEICON RVS spray – 400 ml spuitbus, roestvrij staal-metallic, hittebestendig tot +300°C
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
WEICON PTFE-spray – droog smeermiddel, wit, temperatuurbestendig -180°C tot +250°C, 400 ml
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
WEICON Spuitvet wit 400 ml spuitbus (-20°C tot +150°C)
Snelle levering door Mister Agri Versendet innerhalb von 48 Stunden!
21,62 € 18,17 €