
calcActive())">
1.300,54 €
Exkl. Steuern:
1.092,89 €
1.105,46 €
Exkl. Steuern:
928,96 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51080130
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (146 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Weasler Aftakas, grootte: F26, AW26, lengte: 860 mm, 1 3/8"-1 3/4" 6 splines, 175 pk max
De Weasler aftakas F26 AW26 is een sterke standaardas voor hoge belasting. De lengte is 860 mm en de as heeft een sterprofiel. Aan de trekkerzijde zit een 1 3/8" 6-spline aansluiting en aan de werktuigzijde een 1 3/4" 6-spline aansluiting. De aftakas heeft een treksluiting aan beide kanten. De kruisgrootte is 42 x 104 mm. Bij 1.000 omw/min levert de as tot 175 pk, bij 540 omw/min tot 113 pk. Dit maakt de as geschikt voor zware machines. De as wordt geleverd met een handleiding voor veilig gebruik. Ontworpen voor standaard toepassingen in aandrijftechniek en landbouwmachines.
Weitere Informationen
| Marke | Weasler |
|---|---|
| Grootte | AW26 |
| Lz (mm) | 860 |
| A (profiel) | 1 3/4", 6 spline |
| B (profiel) | 1 3/8", 6 spline |
| Profielbuissparing | G8Hb/G9 |
| Kruisgrootte A-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Kruisgrootte B-profiel (mm) | 42 x 104 |
| Sluitsysteem | Treksluiting / treksluiting |
| Uitvoering werktuigzijde | 1 3/4", 6 splines |
| Uitvoering trekkerzijde | 1 3/8", 6 splines |
| Profiel | Sterprofiel |
| Type | Standaard uitvoering |
| Extra informatie | Gebruiksaanwijzing is bij de levering inbegrepen |
| Tot pk / kW (540 omw./min.) | 113/85 |
| Tot pk / kW (max. 1.000 omw./min.) | 175/130 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.300,54 €
Exkl. Steuern:
1.092,89 €
1.105,46 €
Exkl. Steuern:
928,96 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
