
calcActive())">
353,06 €
Exkl. Steuern:
296,69 €
300,11 €
Exkl. Steuern:
252,19 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51084971
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (142 Bewertungen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Dynamo 14 V / 65 A – Poelie Ø63,1 mm, interne regelaar, PV6 riem
Deze dynamo levert 14 volt en 65 ampère voor stabiele stroom naar het elektrische systeem van je machine. Hij heeft een interne regelaar die de spanning netjes bijstuurt. De poelie met een diameter van 63,1 mm werkt met een PV6-riem, wat zorgt voor goede krachtoverdracht en weinig slijtage. De bevestiging heeft maten van 50,7 mm links, 83,0 mm rechts en een montagegat van 3/8". De afstand tot de poelie is 72 mm. De dynamo heeft een stevige bouw en betrouwbare aansluitingen, waaronder een B+ aansluiting met een 1/4" UNC draad. Perfect voor wie een stabiel laadsysteem wil.
Weitere Informationen
| Netspanning (V) | 14 |
|---|---|
| Laadstroom (A) | 65 |
| Bevestiging L/d/R (mm) | 50,7 / 3/8" / 83,0 |
| Bevestigingsgat-Ø / R (mm) | 3/8" / 83,0 |
| Riemspangat-Ø / R (mm) | 5/16" / 83,0 |
| Poelie-Ø (mm) | 63.1 |
| Vorm | B |
| Inbouwhoek (°) | - |
| Draairichting | - |
| Breedte riem (mm) / type | PV x 6 |
| Afstand poelie (mm) | 72,0 |
| Flensmaat (mm) | 50,7 |
| Extra informatie | Aansluitingen: B+ (1/4" UNC), interne regelaar |
| Nominale waarde (V / A) | 14 / 65 |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
353,06 €
Exkl. Steuern:
296,69 €
300,11 €
Exkl. Steuern:
252,19 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
