
calcActive())">
638,27 €
Exkl. Steuern:
536,36 €
542,53 €
Exkl. Steuern:
455,91 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51035153
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600, voor 4" afsluiter)
De MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) is speciaal ontworpen voor 4" afsluiters en is een essentieel onderdeel voor een soepele werking van jouw mestverwerkingssysteem. Met een werkdruk van 100 tot 150 bar en een temperatuurbereik van -20°C tot +80°C, is deze hydrauliekcilinder betrouwbaar in verschillende omstandigheden. Met afmetingen zoals M46 x 2, 293 mm hoogte, 159 mm diameter en een totale lengte van 260 mm, voldoet deze cilinder aan de hoogste kwaliteitsnormen. De MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) is dubbelwerkend en wordt geleverd met een plaat voor art. 0020 - 0024, waardoor het een veelzijdige en duurzame keuze is voor jouw mestafsluitersysteem. Upgrade vandaag nog jouw systeem met deze hoogwaardige hydrauliekcilinder voor optimale prestaties en efficiëntie.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art. 600, voor 4" afsluiter |
| A (mm) | M46 x 2 |
| H (mm) | 293 |
| H1 (mm) | 378 |
| D (mm) | 159 |
| D (mm) | 1/4" |
| L (mm) | 260 |
| L1 (mm) | 125 |
| Q (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0600100000 |
| Beschrijving | Werkdruk: 100 - 150 bar Temperatuurbereik: -20°C tot +80°C |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
638,27 €
Exkl. Steuern:
536,36 €
542,53 €
Exkl. Steuern:
455,91 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
