
calcActive())">
707,12 €
Exkl. Steuern:
594,22 €
601,05 €
Exkl. Steuern:
505,08 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51035155
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600, voor 6" afsluiter)
De MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) is speciaal ontworpen voor 6" afsluiters en biedt betrouwbare prestaties in mestverwerking en biogastechniek. Met een werkdruk van 100 tot 150 bar en een temperatuurbereik van -20°C tot +80°C, is deze cilinder ideaal voor diverse omgevingen. De afmetingen van de cilinder zijn M46 x 2 (A), 352 mm (H), 458 mm (H1), 227 mm (D), 1/4" (d), 285 mm (L), 150 mm (L1) en 25 mm (Q). De hydraulische cilinder is dubbelwerkend en voorzien van een plaat voor art. 0020 - 0024. Kies voor kwaliteit en betrouwbaarheid met de MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) voor optimale prestaties in uw mestverwerkingssysteem.
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art. 600, voor 6" afsluiter |
| A (mm) | M46 x 2 |
| H (mm) | 352 |
| H1 (mm) | 458 |
| D (mm) | 227 |
| D (mm) | 1/4" |
| L (mm) | 285 |
| L1 (mm) | 150 |
| Q (mm) | 25 |
| Referentienr. | ARZO0600150000 |
| Beschrijving | Werkdruk: 100 - 150 bar Temperatuurbereik: -20°C tot +80°C |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
707,12 €
Exkl. Steuern:
594,22 €
601,05 €
Exkl. Steuern:
505,08 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
