
calcActive())">
1.425,05 €
Exkl. Steuern:
1.197,52 €
1.211,29 €
Exkl. Steuern:
1.017,89 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 51035156
- Niedrige Versandkosten zu diesem Produkt
- Kunden geben uns eine 8,5 (130 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600, voor 8" afsluiter)
De MZ Hydrauliekcilinder (Art. 600) is speciaal ontworpen voor 8" afsluiters en biedt een uitstekende prestatie. Met een werkdruk van 100 tot 150 bar en een temperatuurbereik van -20°C tot +80°C is deze hydrauliekcilinder perfect geschikt voor diverse toepassingen in mestverwerking en biogastechniek. De cilinder heeft een M64 x 2 schroefdraad, een hoogte van 442 mm en een diameter van 270 mm. Dankzij het dubbelwerkende ontwerp en de plaat voor art. 0020 - 0024 is deze cilinder efficiënt en betrouwbaar in gebruik. Upgrade je systeem met de MZ Hydrauliekcilinder voor optimale prestaties!
Weitere Informationen
| Marke | Mz |
|---|---|
| Uitvoering | Art. 600, voor 8" afsluiter |
| A (mm) | M64 x 2 |
| H (mm) | 442 |
| H1 (mm) | 576 |
| D (mm) | 270 |
| D (mm) | 1/4" |
| L (mm) | 371 |
| L1 (mm) | 190 |
| Q (mm) | 34 |
| Referentienr. | ARZO0600200000 |
| Beschrijving | Werkdruk: 100 - 150 bar Temperatuurbereik: -20°C tot +80°C |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
1.425,05 €
Exkl. Steuern:
1.197,52 €
1.211,29 €
Exkl. Steuern:
1.017,89 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
