
calcActive())">
36,47 €
Exkl. Steuern:
30,65 €
31,00 €
Exkl. Steuern:
26,05 €
Exkl. Steuern:
Auf Lager Externes Lager Nicht lieferbar Nicht lieferbar
Lagerstatus wird abgerufen...
- Artikelnummer
- 50049463
- Niedrige Versandkosten
- Kunden geben uns eine 8,5 (129 beoordelingen)
- Käuferschutz durch Trusted Shops
- Jetzt kaufen, später bezahlen
- Nicht zufrieden? Geld zurück: 14-tägige Rückgabegarantie
- Lieferung zu Ihnen nach Hause
Angebot!
15% Rabatt
Beschreibung / Hazet steeksleutel 15⁄16" x 1" - chroom-vanadium - made in germany
De Hazet Steeksleutel is een essentieel gereedschap voor elke klusser. Met een sleutelmaat van 15/16" x 1" en een lengte van 269,4 mm is deze steeksleutel perfect voor diverse toepassingen. De steeksleutel is voorzien van slanke koppen, een extra stabiel HAZET-Doppel-T-Profiel en een maulstellung van 15°. Gemaakt van hoogwaardig chroom-vanadium en voldoet aan de DIN 895 norm. De verchroomde afwerking zorgt voor duurzaamheid en een professionele uitstraling. Ontworpen en vervaardigd in Duitsland, staat deze steeksleutel garant voor kwaliteit en precisie. Een onmisbaar stuk gereedschap voor elke klus!
Weitere Informationen
| Marke | Hazet |
|---|---|
| Type | Steeksleutel |
| Sleutelmaat (mm) | 15/16" x 1" |
| Lengte (mm) | 269,4 |
| Omschrijving | • schlanke Köpfe • Schaft mit extra stabilem HAZET-Doppel-T-Profil • Maulstellung: 15° • amerikanische Maße • Oberfläche: verchromt • DIN 895 • Made In Germany |
| Materiaal | Chroom-vanadium |
| Norm | DIN 895 |
| Oppervlakte | Verchroomd |
| Lengte | 269.4 mm |
| Sleutelwijdte s1 (inch) | 15⁄16 |
| Sleutelwijdte s2 (inch) | 1 |
| Kopdikte a | 7,8 mm |
Diese Artikel könnten Ihnen eventuell auch gefallen!
Schreiben Sie eine Bewertung
36,47 €
Exkl. Steuern:
30,65 €
31,00 €
Exkl. Steuern:
26,05 €
Exkl. Steuern:
Je winkelwagen wacht nog!
- Preis:
- Tatsächlicher Preis:
